Mam na imię Dominika i przez 6 lat pracowałam jako rezydentka biura podróży. Mieszkałam m.in w Meksyku, Hiszpanii, Grecji, Austrii i Niemczech. W moim życiu i podróżach kieruje się zasadami slow life & travel.

Jeśli widzimy się po raz pierwszy, to miło mi Ciebie poznać! Jeśli się już troszke znamy, dzięki, że tutaj jesteś!

Zarówno na blogu jak i na IG znajdziesz mnóstwo cennych wskazówek, porad i recenzji z moich podróży po różnych częściach świata i ukochanego Meksyku.

Skąd tutaj tyle Karaibskiego Vibu?

Przez ostatnie 4 lata pracowałam w Meksyku jako rezydenta biura podróży. Stacjonowałam na półwyspie Jukatan, ale miałam też okazję zwiedzić kilka innych stanów m.in. Mexico City, Chiapas, Guerrero i Guanajuato.

Co znajdziesz tutaj poza meksykańskimi inspiracjami?

Mieszkałam za granicą jeszcze w 4 innych krajach jak Austria, Niemcy, Grecja i Hiszpania. Zwiedziłam Tajlandię w miesięcznej podróży solo. Dzięki mieszkaniu dłużej w tych państwach, mogłam je poznać z perspektywy lokalsa.

Właśnie w taki sposób preferuje moje poznawanie świata, wtedy mam lepsze spojrzenie na daną kulturę i kraj, a dzięki temu, moje wskazówki stają się jeszcze bardziej wyjątkowe 🙂

Jeśli akurat nie przebywam w Meksyku, staram się każdą okazję wykorzystać na podróżowanie. Czy to szybki europejski City Break czy kilkudniowy wyjazd nad morze. Podróże oprócz pasji stały się w międzyczasie moją pracą, którą uwielbiam!

Bieżące relacje z podróży pokazuje na insta stories, a skondensowaną wiedzę w postaci ciekawostkek, praktycznych porad i recenzje zamieszczam tutaj 🙂

To kim jest DomiTravelstories?

Jestem miłośniczką poznawania świata na własną ręke, ale nie omieszkam wyjechać na zorganizowane wakacje z biurem podróży. Uwielbiam klimatyczne hotele oraz z entuzjazmem szukam adresów z pysznym lokalnym jedzeniem. Staram się żyć w nurcie EKO, slow life & travel. Mam słabość do ręcznie robionych dekoracji do domu oraz fotografowania street stylu.

Jeśli kochasz podróże i styl w jakim odkrywam świat to idealne miejsce dla Ciebie 🙂